Wisconsin

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Wisconsin

Īpašums pārdošanai Viskonsinā

Ziemeļos tā robežojas arī ar Mičiganas valsti, uz dienvidiem ar Ilinoisas valsti, uz rietumiem ar Iowu un Minesotu.

Viskonsina ir valsts, kas pieaug Amerikas Savienotajās Valstīs un ar skatu uz diviem Lielajiem ezeriem: Mičiganu un Superioru. Iekšzemes teritorijas raksturo meži un saimniecības. Milwaukee, lielākā pilsēta, ir pazīstama ar Milvoki publisko muzeju, kurā ir rekonstruēti ciemati visā pasaulē un Harley-Davidson muzejs ar slaveniem motocikliem.

Šobrīd Wisconsin nekustamā īpašuma tirgū un citās valstīs valstī ir mazāk īpašumu. Tas nozīmē, ka potenciālajiem pircējiem ir jābūt radošiem, kad viņi cenšas izcelties no saviem konkurentiem.

Paredzams, ka Milwaukee pilsēta sekos tādai pašai takai, kāda tā bija 2017. gada beigās, un vairāk pircēju šajā apgabalā nekā pārdevēji Wisconsin īpašībām.

Viskonsinas piepilsētas īpašumu pārdošanas apjoma kritums būtiski ietekmēja nekustamā īpašuma tirgu, jo Wisconsinā bija maz īpašumu.

Ar homebuyers, kuriem nepieciešams veikt ātru lēmumu iegādāties savu sapņu īpašumu pārdošanai Viskonsinā, ir svarīgi, lai viņi darītu visu iespējamo pētījumu, lai sašaurinātu savu izvēli. Ir daudz fantastisku vietu, kur dzīvot Viskonsinas štatā, un šeit ir daži, kas jāapsver, vai plānojat pārcelties uz teritoriju, kas meklē īpašumu pārdošanai Viskonsinā.

Milvoki un Madisonas metropoles teritorijas piedāvā daudzas izklaides un nodarbinātības iespējas. Šajā rajonā ir slavenas apskates vietas, piemēram, Milvoki mākslas muzejs un Madisonas Laikmetīgās mākslas muzejs. Viskonsinas Universitātes vadītajā jomā ir kvalitatīva izglītības sistēma. Madisonas īpašības ir viena no visdārgākajām Viskonsinā.

Madison ir absolūti neveikls pilsēta, kurā nodarbināti 89% darbaspēka. Kopumā Madison ir profesionāļu, pārdevēju, biroju un pakalpojumu sniedzēju pilsēta.

Madisonam ir labs līdzsvars starp dzīvi vidēji lielā pilsētā un interesantām novirzēm un kultūrai, kas nāk no liela studentu skaita.

Madison ir etniski ļoti daudzveidīga pilsēta. Madisonā visbiežāk runātā valoda ir angļu valoda. Citas svarīgas valodas, kurās runā šeit, ir spāņu un ķīniešu valodas.

West Milwaukee ir mazs ciems, kas atrodas Viskonsinas štatā. Rietumu Milvoki ir 4,174 iedzīvotāju un viena kaimiņvalsts, un tā ir 157. lielākais rajons Viskonsinā.

Kopumā West Milwaukee ir profesionāļu, pakalpojumu sniedzēju un pārdevēju un biroju ciems.

West Milwaukee ir arī mākslinieku ciemats, tajā ir vairāk mākslinieku, dizaineru un mediju vidū strādājošo cilvēku nekā 90% kopienu Amerikā.

Wisconsin nekustamā īpašuma tirgus janvārī bija daudzsološs.

Janvāris parasti ir lēnākais mēnesis jebkuram nekustamā īpašuma tirgum. Tomēr pagājušā gada janvārī, salīdzinot ar 2017. gadu, pārdošanas apjomi pieauga par gandrīz 7%. 2018. gada janvārī pabeigto pārdošanas apjoms pārsniedza 3% pērn.

Mājokļu cenu pieaugums un lielais pieprasījums pēc nekustamā īpašuma pārdošanai Viskonsinā kopumā kopā ar ekonomiku un zemākiem hipotekāro kredītu procentu likmēm ir palīdzējuši šī gada janvārim kļūt par vienu no veiksmīgākajiem gadiem.

Rietumu Viskonsinā ietilpst Buffalo, La Crosse un St. Croix pilsētas, un mājokļu pārdošanas apjomi ir palielinājušies līdz 6,4% un pārdošanas cenas pieauga par 8,3%.

  •  
    Pārcelšanās uz Viskonsīnu. Emigrējušies un dzīvo Viskonsīnā

        Tagad jūs esat iemācījušies labi iepazīt viens otru. Mums, Realigro, ir viens mērķis: dot mūsu lasītājiem iespēju spert šo lielisko soli, kas radikāli un pozitīvi varētu mainīt viņu dzīvi. Jūs zināt, īpašuma pirkšana nekad nav vienkārša lieta. Bet mums šodien ir risinājums jums! Vienkār ...

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

Atrodas klusā Milvoki apkārtnē! Šajā naktsmītnē ir divas guļamistabas, viena vannas istaba un 1,5 atsevišķa garāža ar breezeway! Šis īpašums atrodas n...
Cod. 3096

PARDOŠANA Lauksaimniecības zemes gabals, Wisconsin, Madison, Madison, Madison

11,477,761.84EUR
PARDOŠANA
Lauksaimniecības zemes gabals

5000 m²
980 akriem (500 ± Ha.) Prime lauksaimniecības zemes
UNAVAILABLE
Cod. 2685

PARDOŠANA 1 guļamistaba, Wisconsin, Milwaukee, Milwaukee, Milwaukee

138,689.62EUR
PARDOŠANA
1 guļamistaba

593 m²
Īpašuma apraksts
UNAVAILABLE
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB